Чорновіл Лариса Володимирівна / Chornovil Larysa Volodymyrivna

 
Ім'я:Чорновіл Лариса Володимирівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Угловська сільської ради Бахчисарайського району
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 2 КК Украины;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-12-07
Номер судового рішення:
1-231/2011
Склад корупційного правопорушення:Чорновіл Л.В. працюючи на посаді головного бухгалтера централізованої бухгалтерії Угловської сільської ради у с. Кутовому Бахчисарайського району, та будучи посадовою особою, наділеною організаційно - розпорядчими і адміністративно - господарськими повноваженнями фіктивно працевлаштувала Почуйко Г.З. на 0,5 ставки фахівця, за яку з серпня 2006 року по листопад 2010 року отримувала кошти у вигляді заробітної плати на загальну суму 35 910,97 грн.
Вид покарання (стягнення):кримінальне покарання: за ст. 191 ч. 2 КК України - у вигляді 2 років позбавлення волі з позбавленням її права займати посади, пов'язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій у підприємствах, установах і організаціях усіх форм власності строком на 2 року; за ст. 366 ч. 1 КК України - у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн. 00 коп. Остаточно призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі з позбавленням її права займати посади, пов'язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій у підприємствах, установах і організаціях усіх форм власності строком на 2 року із звільненням від відбування основного покарання звільнити з випробуванням строком на 2 року.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок