Дьяков Вадим Іванович / Diakov Vadym Ivanovych

 
Ім'я:Дьяков Вадим Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Обрій»; Директор
Статті кодексів:КК України: 382 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-10-27
Номер судового рішення:
1-317/11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, в інтересах третіх осіб і особистих інтересах використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи й невиконання судового рішення, тобто навмисне невиконання посадовою особою рішень суду, що вступили в законну силу, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом інтересам юридичної особи.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст. 70 КК України остаточну міру покарання Дьякову В.І. визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим і остаточно Дьякову В.І. до відбуття визначити: 3(три) роки позбавлення волі в кримінально – виконавчій установі.У відповідності зі ст. 75 КК України Дьякова В.І. від призначеного покарання звільнити з випробним терміном 1 (один) рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок