Доброногов Сергій Олександрович / Dobronohov Serhii Oleksandrovych

 
Ім'я:Доброногов Сергій Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «КЛФ»; заступник директора
Статті кодексів:КК України: 190 1 ч. 2 ст. 15 , ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 190 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2012-10-02
Склад корупційного правопорушення:Замах на шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману, а також підбурювання до замаху на дачу хабара; замах на шахрайство вчинено повторно, тобто замах на заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинено повторно, а також підбурювання до замаху на дачу хабара, вчинено повторно.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України покарання по сукупності злочинів визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим і остаточний захід покаранні Доброногову Сергію Олександровичу визначити у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі зі штрафом у розмірі 8500 (вісім тисяч п'ятсот гривень) 00 копійок. На підставі ст.75 КК України Доброногова Сергія Олександровича від відбування призначеного по справжньому вирокові покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробним терміном в 2 роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок