Гамлявий Василь Костянтинович / Hamliavyi Vasyl Kostiantynovych

 
Ім'я:Гамлявий Василь Костянтинович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Басейнове управління водних ресурсів (БУВР) р.Південний Буг; начальник
Статті кодексів:КК України: 210 1 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-07-17
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки у вигляді безпідставної сплати за рахунок бюджетних коштів незавершених на час здійснення оплати робіт на загальну суму 263777,48 грн.; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; використання службовою особою бюджетних коштів всупереч їх цільовому призначенню, якщо предметом цих діянь були бюджетні кошти у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст.70 КК України призначити Гамлявому В.К. остаточну міру покарання за сукупністю злочинів шляхом часткового складання призначених покарань у виді трьох років шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в державних органах, що пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком в один рік шість місяців. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Гамлявого В.К. від відбування призначеного основного покарання, встановивши йому іспитовий строк в один рік. На підставі ст.72 ч.3 КК України основне покарання у виді штрафу в розмірі 1700 гривень, призначене по ч.1 ст.210 КК України Гамлявому В.К., складанню з іншими видами покарань не підлягає і виконується самостійно. На підставі ст.72 ч.4 КК України додаткове покарання - позбавлення права обіймати керівні посади в державних органах, що пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, призначене Гамлявому В.К., виконується самостійно. На підставі ст.76 п.2 КК України зобов'язати Гамлявого В.К. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок