Голубєв Михайло Юрійович / Holubiev Mykhailo Yuriiovych

 
Ім'я:Голубєв Михайло Юрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Комунальне підприємство «Керуюча компанія Куйбишевського району м. Донецька».; Виконуючий обов'язки директора
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-12-20
Склад корупційного правопорушення:Одержання посадовою особою хабара за виконання в інтересах особи, що дає хабар, дії з використанням свого службового становища по попередній змові групою осіб
Вид покарання (стягнення):Голубєва Михайла Юрійовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, і призначити їм покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими формами діяльності, строком на 1 (один) рік без конфіскації майна. У відповідності зі ст. 75 КК України Голубєва Михайла Юрійовича звільнити від відбування призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять років) з випробуванням строком на 3 (три) роки, якщо він протягом даного випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього судом обов'язки. У відповідності зі ст. 76 КК України покласти на Голубєва Михайла Юрійовича наступні обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2021


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок