Горбатенко Сергій Георгійович / Horbatenko Serhii Heorhiiovych

 
Ім'я:Горбатенко Сергій Георгійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Красноградський РВ ГУМВС України в Харківській області; заступник начальника
Статті кодексів:КК України: 191 ч.3 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-11-11
Номер судового рішення:
2017/1-103/11
Склад корупційного правопорушення:Вчинив привласнення чужого майна, яке перебувало у віданні особи, за попередньою змовою групою осіб та вчинив зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів використання ним, як службовою особою, службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам та інтересам юридичної особи, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення):Призначити Горбатенку С.Г. покарання за ч.3 ст. 191 КК України три роки позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю у виді служби в органах МВС України строком на два роки, за ч.3 ст.364 КК України п»ять років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю у виді служби в органах МВС України строком на три роки. На підставі ст. 70 КК України визначити йому остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим –п»ять років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю у виді служби в органах МВС України строком на три роки. Відповідно до ст.75 КК України, звільнити його від відбування основного покарання- п»ять років позбавлення волі, з випробуванням, встановивши іспитовий строк три роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок