Ігнатенко Станіслав Миколайович / Ihnatenko Stanislav Mykolaiovych

 
Ім'я:Ігнатенко Станіслав Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Новооріхівська сільська рада; сільський голова
Статті кодексів:КК України: 191 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-02-06
Номер судового рішення:
1618/365/2012
Склад корупційного правопорушення:Ігнатенко С.М., як сільський голова Новооріхівської сільської ради Лубенського району Полтавської області зловживаючи своїм службовим становищем протиправно заволодів коштами у вигляді премій, матеріальної допомоги, надбавок , виготовляв фіктивні рішення сесій Новооріхівської сільської ради Лубенського району Полтавської області.
Вид покарання (стягнення):За ст. 191 ч.2 КК України – 2 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади наділені організаційно – розпорядчими та адміністративно - господарськими обов»язками строком 1 рік 6 місяців, за ст. 366 ч.1 КК України 1 рік обмеження волі з позбавленням права обіймати посади наділені організаційно – розпорядчими та адміністративно - господарськими обов»язками строком 1 рік. Згідно ст. 70 КК України призначити Ігнатенко С.М. покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим і остаточно вважати його засудженим до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади наділені організаційно – розпорядчими та адміністративно - господарськими обов»язками строком 1 рік 6 місяців. Згідно ст.75 КК України Ігнатенко С.М. звільнити від відбування основного виду покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок