Ільницький Володимир Сергійович / Ilnytskyi Volodymyr Serhiiovych

 
Ім'я:Ільницький Володимир Сергійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 190 2 ч.4 ст.27 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2012-03-26
Номер судового рішення:
1-34/11
Склад корупційного правопорушення:Підбурювання до давання хабара, вчинене повторно та шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі із штрафом в розмірі 8500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень, 00 копійок без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України засудженого Ільницького Володимира Сергійовича звільнити від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом трьохрічного іспитового строку не вчинить нового злочину.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок