Кондратюк Ігор Васильович / Kondratiuk Ihor Vasylovych

 
Ім'я:Кондратюк Ігор Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Відділ служби міжнародних автомобільних перевезень «Іллічівськ» Південного територіального управління «Служби міжнародних автомобільних перевезень"; заступник начальника відділу.
Статті кодексів:КК України: 28 3 КК України;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-06-11
Склад корупційного правопорушення:Своїми умисними діями, в складі організованої злочинної групи, неодноразово отримав хабар, за виконання в інтересах того, хто дає хабар, або в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого службового становища, що поєднано з вимаганням хабарів, повторно, вчинено за попередньою змовою групою осіб, а також, умисне внесення службовою особою завідомо неправдивих відомостей (службове підроблення), здійснене в складі організованої злочинної групи
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ч.1 ст. 70 КК України остаточне покарання визначити, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням, у вигляді п'яти років позбавлення волі у виправній установі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків в державних органах на строк 2 роки . Відповідно до ст.ст.75, 76 КК України звільнити Кондратюка І.В. від відбуття основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, якщо він у 2 (двох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені судом обов'язки
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Південне територіальне управління ДП «Служба міжнародних автомобільних перевезень»; Заступник начальника відділу служби міжнародних автомобільних перевезень «Іллічівськ»
Статті кодексів:ККУ, Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2013-10-21
Номер судового рішення:
501/3789/13-к
Склад корупційного правопорушення:Своїми умисними діями, які виразилися в одержанні в складі організованої злочинної групи посадовими особами хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь - якої дії з використанням наданої службового становища, сполученими з вимаганням хабара, повторно, вчиненими за попередньою змовою групою осіб, вчинили злочин, передбачений ч.3 ст.28, ч.2 ст.368 КК України.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок