Коробочкін Дмитро Юрійович / Korobochkin Dmytro Yuriiovych

 
Ім'я:Коробочкін Дмитро Юрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 27 5 Види співучасників;
КК України: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-03-20
Склад корупційного правопорушення:Пособництво в перевищенні влади і службових повноважень, тобто пособництво в умисному вчиненні посадовою особою дій, які явно виходять за межі наданих йому прав або повноважень, які заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, державним і громадським інтересам, інтересам юридичних осіб; пособництво у вчиненні службового підроблення, тобто складання та видачі завідомо неправдивих документів; пособництво в зловживанні владою і службовим становищем, тобто пособництво в умисному, з корисливих спонукань і в інтересах третіх осіб використання посадовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним і громадським інтересам; пособництво в одержанні посадовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар дій з використанням наданого службового становища, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великому розмірі, поєднане з вимаганням хабара
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на три роки без конфіскації майна.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок