Кость Марія Степанівна / Kost Mariia Stepanivna

 
Ім'я:Кость Марія Степанівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Великопільська сільська рада; головний бухгалтер.
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-05-28
Склад корупційного правопорушення:Кость Марія Степанівна, працюючи на посаді головного бухгалтера Великопільської сільської ради, що в с. Великополе Яворівського району Львівської області, з 01 лютого 2002 року являючись посадовою особою органу місцевого самоврядування, із присвоєнням 13-го рангу державного службовця в межах шостої категорії, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно, з корисливих мотивів, діючи у власних інтересах, в порушення вимог ст. 33 Закону України «Про державну службу», згідно якого надбавка за вислугу років виплачується державним службовцям щомісячно у відсотках до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і залежно від стажу державної служби, п. З Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», незаконно проводила нарахування та виплату собі грошових коштів у вигляді набавки за вислугу років.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст..70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суорого покарання більш суворим визначити Кость Марії Степанівні остаточне покарання у виді обмеження волі на строк три роки шість місяців. На підставі ст. 75 КК України Кость Марію Степанівну від відбуття покарання звільнити з випробування з іспитовим строком один рік

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок