Коваленко Андрій Миколайович / Kovalenko Andrii Mykolaiovych

 
Ім'я:Коваленко Андрій Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Маньківська районна державна адміністрація Черкаської області; заступник голови
Статті кодексів:КК України: 190 3 Шахрайство;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2013-04-17
Номер судового рішення:
1-447-11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб; шахрайство, вчинене у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 75 КК України, звільнити Коваленка А.М. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом трьох років не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки. На підставі статті 76 КК України покласти на засудженого Коваленка А.М. такі обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи чи навчання; періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Сектор Державної інспекції по використанню та охороні земель відділу Держкомзему в м. Євпаторії; головгний спеціаліст.
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-03-13
Склад корупційного правопорушення:Коваленко А.М., використовував наявні у нього службові повноваження та службові можливості з метою одержання неправомірної вигоди.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 1700 гривень

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок