Красильніков Альберт Вілійович / Krasylnikov Albert Viliiovych

 
Ім'я:Красильніков Альберт Вілійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «Галагрес»; директор
Статті кодексів:КК України: 190 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-10-29
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, в особистих інтересах, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також заволодіння чужим майном шляхом обману, що завдало значну шкоду.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого основного покарання більш суворим та шляхом часткового складання призначених додаткових покарань остаточно призначити Красильнікову А.В. покарання у виді 1 рік 6 місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов»язані із організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1(один) рік 1(один) місяць та зі штрафом 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто в розмірі 4250 грн. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного судом покарання з випробуванням з іспитовим строком 1 рік. Відповідно до ст. 76 КК України зобов’язати засудженого повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок