Куташенко Валентин Миколайович / Kutashenko Valentyn Mykolaiovych

 
Ім'я:Куташенко Валентин Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «УКРБЕЛЛІФТ»; Генеральний директор
Статті кодексів:КК України: 191 5 , ч.ч.2, 3 ст.28 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-12-03
Склад корупційного правопорушення:Внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також складання й видача свідомо неправильних документів, що спричинило тяжкі наслідки, вчинені по попередній змові групою осіб, організованою групою; заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно, в особливо великих розмірах, організованою групою.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити Куташенко В.М. покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити Куташенко В.М. від відбування основного покарання, якщо він протягом одного року випробного терміну не вчинить нового злочину, а також виконає наступні обов'язки, передбачені ст. 76 КК України

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок