Кузнєцов Сергій Федорович / Kuznietsov Serhii Fedorovych

 
Ім'я:Кузнєцов Сергій Федорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Нікопольський завод тонкостінних труб»; Директор
Статті кодексів:КК України: 175 1 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-11-01
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, в інтересах третіх осіб використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки; безпідставна невиплата заробітної плати громадянам більш ніж за один місяць, вчинено навмисне керівником підприємства незалежно від форми власності
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70, ч.1 КК України остаточне покарання засудженому визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з керівництвом підприємством будь-якої форми власності й пов'язаної з матеріальною відповідальністю строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування покарання з випробним терміном на 3 роки. На підставі ст. 76, ч.1 п.п.2),3) КК України зобов'язати засудженого не залишати межі України без дозволу органів, що відають виконанням покарання й у період випробного терміну повідомляти про зміну місця проживання й роботи. На підставі ст. 70 ч. 4 КК України покарання призначене КУЗНЄЦОВУ С.Ф. згідно вироку Нікопольського міськрайонного суду від 02.07.2010 року поглинути покаранням по даному вирокові .

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок