Литвинов Сергій Анатолійович / Lytvynov Serhii Anatoliiovych

 
Ім'я:Литвинов Сергій Анатолійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Димитровське відділення Донецького регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк"; менеджер - фахівець з продажу роздрібних послуг - керівник відділення № 66.
Статті кодексів:КК України: 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-01-13
Склад корупційного правопорушення:Здійснив заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб; службове підроблення, тобто складання службовою особою завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів визначити Литвинову С.А. покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 (три) роки 6 (шість) місяців з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, строком на 2 (два) роки
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Димитровське відділення Донецького регіонального управління ПАТ КБ "ПриватБанк"; фахівець з продажу роздрібних послуг - керівник відділення № 66.
Статті кодексів:КК України: 191 3 , ч.2 ст.15 ч.4 ст.191 , ч.2 ст.362 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-09-21
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно, по попередній змові групою осіб; замах на заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно, по попередній змові групою осіб; несанкціонована зміна інформації, яка обробляється в электронно- обчислювальних машинах ( комп'ютерах), інформатизованих системах або комп'ютерних мережах, або інформації, що зберігається на носіях такої, вчинено особою, що має право доступу до неї, вчинено по попередній змові групою осіб; службове підроблення, тобто складання службовою особою завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.4 ст.70 КК України, новопризначеним покаранням по даному вирокові, поглинути покарання, вибране Литвинову С.А. по вирокові Димитровського міського суду Донецької області від 31.01.2012 року України до 3 років 9 місяцям позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно- розпорядчих і адміністративно- господарських функцій на 2 роки 3 місяця) і остаточно призначити покарання у вигляді 4 (чотирьох) років 6 ( шести) місяців позбавлення волі із із позбавленням права займати, пов'язані з виконанням організаційно- розпорядчих і адміністративно- господарських функцій, строком на 3 ( три) роки,з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких були вчинені несанкціоновані дії з інформацією, що є власністю Литвинова С.А.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок