Мартин Ярослава Євгенівна / Martyn Yaroslava Yevhenivna

 
Ім'я:Мартин Ярослава Євгенівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Кредитна спілка «Жовківська громада»; На час вчинення злочину: головний бухгалтер
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 3,4 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-12-14
Номер судового рішення:
1-11/11
Склад корупційного правопорушення:Мартин Ярослава Євгенівна, працюючи на посаді головного бухгалтера кредитної спілки «Жовківська громада», будучи службовою та матеріально-відповідальною особою, всупереч інтересів служби, умисно, з корисливих мотивів, шляхом зловживання своїм службовим становищем та підроблення офіційних документів, протягом 2002-2007 років привласнила та розтратила грошові кошти кредитної спілки «Жовківська громада», які їй були ввірені.
Вид покарання (стягнення):За ч. 4 ст. 191 КК України до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади терміном 2 роки, за ч. 3 ст. 191 КК України і засудити до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади терміном 2 роки, за ч. 1 ст. 366 КК України і засудити до 2 років обмеження волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади терміном 2 роки, за ч. 2 ст. 366 КК України і засудити до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади терміном 2 роки. На підставі ст. 70 КК України остаточно визначити покарання Мартин Я.Є. шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально відповідальні посади терміном 2 роки. На підставі ст. 75 КК України Мартин Я.Є. звільнити від відбування покарання з випробуванням , встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок