Матюшенко Олена Миколаївна / Matiushenko Olena Mykolaivna

 
Ім'я:Матюшенко Олена Миколаївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Мар'янівська сільська рада; голова
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 3, ст.28 ч. 2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-02-21
Номер судового рішення:
1/1521/4/12
Склад корупційного правопорушення:Будучи посадовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділа чужим майном на користь третьої особи, а саме земельною ділянкою вартістю 58248,50 грн. Крім того, Матюшенко спільно й по попередній змові, будучи посадовою особою, внесла в офіційний документ, а саме до протоколу сесії Мар'янівської сільської ради від 01.11.2007 г. свідомо неправдиві відомісті, вчинивши тим самим посадове підроблення.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України, по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Матюшенко покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням функції представника влади строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України, звільнити Матюшенко від відбування призначеного їй основного виду покарання з випробуванням з випробним терміном на 2 (два) роки, з покладанням на неї у відповідності зі ст. 76 КК України.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок