Мельник Руслан Володимирович / Melnyk Ruslan Volodymyrovych

 
Ім'я:Мельник Руслан Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:УБОЗ УМВС України в Черкаській області; оперуповноважений в ОВС відділу боротьби з організованими групами і злочинними організаціями
Статті кодексів:КК України: 307 3 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-12-07
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою та службовим становищем, тобто, умисне, з корисливих мотивів та в особистих інтересах, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, вчинене працівником правоохоронного органу, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам та незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та незаконний збут психотропної речовини, вчинений за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити засудженому Мельнику Руслану Володимировичу до відбуття покарання у вигляді 8(восьми) років позбавлення волі з конфіскацією частини майна, що належить йому на праві приватної власності, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах протягом 2(двох) років та позбавлянням спеціального звання старшого лейтенанта міліції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2021


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок