Мізін Ігор Юрійович / Mizin Ihor Yuriiovych

 
Ім'я:Мізін Ігор Юрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Директор підприємства заснованого на власності об'єднання громадян «Партнери» громадської організації суспільства родин інвалідів «Луг»
Статті кодексів:КК України: 191 4 , ч.1 ст. 209 КК України
Дата судового рішення:2012-07-20
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння державними коштами у великому розмірі, вчинено посадовою особою підприємства шляхом перевищення свого службового становища, а також використання засобів отриманих внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що послужило легалізації (відмиванню) доходів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання, більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі із позбавленням права займати посади пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими функціями строком на 2 роки з конфіскацією коштів або іншого майна, одержаного злочинним шляхом. У відповідності зі ст.75 КК України, звільнити Мізіна І.Ю. від призначеного покарання з випробним терміном один рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок