Моргуль Оксана Олександрівна / Morhul Oksana Oleksandrivna

 
Ім'я:Моргуль Оксана Олександрівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Ковалівська сільська рада; спеціаліст землевпорядника
Статті кодексів:КК України: 27 5 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення:2012-11-20
Склад корупційного правопорушення:Пособництво у зловживанні службовою особою своїм службовим становищем , тобто умисне , в інтересах третіх осіб, використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби , що завдало істотної шкоди охоронюваним законом громадським інтересам; пособництво у службовому підробленні, тобто внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивої інформації, іншому підробленні документів, складанні і видачі завідомо неправдивих документів; підроблення документа , який посвідчується особою , яка має право посвідчувати такі документи , та який надає права, з метою використання його підроблювачем; використання завідомо підроблених документів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом повного поглинання менш суворого покарання більш суворим , остаточно призначити Моргуль О.О. 3 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 2 роки; За ст.ст. 27 ч.5 –365 ч.1 КК України Моргуль О.О. виправдати за відсутністю в її діях складу злочину; Відповідно до ч.1 п.2 ст.49 , ч.5 ст.74 КК України Моргуль О.О. звільнити від відбування призначеного покарання у зв"язку із закінченням строків давності
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:спеціаліст-землевпорядник Ковалівської сільської ради Полтавського району
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-09-05
Номер судового рішення:
1-001/11
Склад корупційного правопорушення:Моргуль О.О., будучи спеціалістом-землевпорядником Ковалівської сільської ради Полтавського району та області згідно розпорядження Ковалівського сільського голови № 5 від 05.02.2004 року, в зв'язку із частковою втратою заяв у кількості 8 осіб-громадян на виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарчих будівель та споруд, що надійшли у відання Ковалівської сільради та знаходилися на зберіганні у підсудної в зв»язку з її повноваженнями, після перевірки КРУ Ковалівської сільради влітку 2008 року, вирішивши привести вказані документи до ладу, підробила шляхом друкування та підпису за фізичних осіб офіційні документи-заяви від імені громадян до Ковалівського сільського голови про виділення та передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд.
Вид покарання (стягнення):Штраф у розмірі 200 (двохсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Відповідно до ст. 1 п. "в" Закону України "Про амністію" від 08.07.2011 року звільнити від призначеного покарання. Запобіжний захід засудженій до вступу вироку в законну силу залишити попередній-підписку про невиїзд. Арешт на майно засудженої та на автомобіль ZUKI SX 4, КОМБІ-В" д.н.з. ВІ 8554 АХ, що знаходиться на зберіганні у її чоловіка Моргуль Олега Віталійовича, накладений згідно постанов слідчого СВ прокуратури Полтавської області від 22.01.2009 року та протоколу опису майна від 23.01.2009 року-скасувати.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок