Ображій Олена Анатоліївна / Obrazhii Olena Anatoliivna

 
Ім'я:Ображій Олена Анатоліївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області; начальник відділу державної екологічної експертизи
Статті кодексів:КК України: 190 1 , ч.4 ст. 27 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2012-11-14
Склад корупційного правопорушення:Ображій О.А. заволоділа чужим майном шляхом обману;підбурювання до давання хабара, та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян та державним інтересам.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, передбачених ч. 1 ст. 190, ч.4 ст. 27 ч.2 ст. 369, ч.1 ст. 364 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим та приєднання додаткових покарань, остаточно призначити Ображій О.А. покарання у виді штрафу в розмірі 5 100 (п»ять тисяч сто) грн., з позбавленням права займати посади, пов»язані з організаційно –розпорядчими та адміністративно –господарськими обов»язками в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 2 (два) роки та зі штрафом 4 250 ( чотири тисячі двісті п»ятдесят) грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок