Петрів Галина Василівна / Petriv Halyna Vasylivna

 
Ім'я:Петрів Галина Василівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Тлумацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Івано-Франківської обласної ради; На час вчинення корупрційного злочину: головний бухгалтер
Статті кодексів:КК України: 191 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-09-19
Номер судового рішення:
1-0916135/11
Склад корупційного правопорушення:Петрів Г.В., перебуваючи на посаді головного бухгалтера Тлумацької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Івано-Франківської обласної ради, будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими обов’язками, шляхом зловживання своїм службовим становищем заволоділа майном вказаної освітньої установи та вчинила службове підроблення, тобто внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, а також склала і видала завідомо неправдиві документи.
Вид покарання (стягнення):За ч.2 ст. 191 КК України із застосуванням ст. 69 КК Укравїни - 3000 (три тисячі) грн. штрафу з позбавлення права обіймати на підприємствах установах та організаціях усіх форм власності посади пов`язані з веденням бухгалтерського обліку та звітності строком на 2 (два) роки, за ч.1 ст. 366 КК України-1500 (одна тисяча п’ятсот) грн. штрафу з позбавлення права обіймати на підприємствах установах та організаціях усіх форм власності посади пов`язані з веденням бухгалтерського обліку та звітності строком на 1 (один) рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України призначити Петрів Г.В. остаточне покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 3000 (три тисячі) грн. штрафу з позбавлення права обіймати на підприємствах установах та організаціях усіх форм власності посади пов`язані з веденням бухгалтерського обліку та звітності строком на 2 (два) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок