Пльонсак Леонід Адамович / Plonsak Leonid Adamovych

 
Ім'я:Пльонсак Леонід Адамович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:фізична особа –підприємець
Статті кодексів:КК України: 191 3 , ч.5 ст.27 КК України;
КК України: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення:2012-07-12
Склад корупційного правопорушення:Пособництво в заволодінні чужим майном зловживання службовою особою своїм службовим становищем, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб; та підроблення документа, який видається громадянином-підприємцем, який має право видавати такі документи.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст.70 КК України призначити Пльонсаку Л.А. остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом повного складання основних призначених покарань штраф у розмірі 4000 грн. в дохід держави, з застосуванням ст.69 КК України без позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:фізична особа –підприємець
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-03-13
Номер судового рішення:
208/658/2012
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб; та як службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст.ст.70,72 КК України призначити Пльонсаку Л.А. остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом повного складання основних призначених покарань 3 (три) роки 6 (шість) місяців позбавлення волі та штраф у розмірі 2000 грн., з застосуванням ст.69 КК України без позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Пльонсака Л,А. від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк на 1 (рік) 6 (шість) місяців .

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок