Подушкін Євгеній Олексійович / Podushkin Yevhenii Oleksiiovych

 
Ім'я:Подушкін Євгеній Олексійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:майстер бурової № 511 «Кегичівка» Шебелинського відділення бурових робіт Філії бурового управління «Укрбургаз» Дочірньої компанії «Укргаздобича» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України
Дата судового рішення:2013-02-08
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно по попередній змові групою осіб.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.75 КК України від відбування основного покарання засудженого Подушкіна Є.О. звільнити з випробуванням строком на 1 рік 6 місяців. У відповідності зі ст.76 КК України покласти на засудженого наступні обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи; повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання; періодично з'являтися для реєстрації в органі кримінально-виконавчої системи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок