Поливкіна Катерина Анатоліївна / Polyvkina Kateryna Anatoliivna

 
Ім'я:Поливкіна Катерина Анатоліївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ВАТ КБ «Надра»; начальник відділення №27
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-05-14
Номер судового рішення:
1527/1-127/2011
Склад корупційного правопорушення:Поливкіна К.А. своїми навмисними діями вчинила службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також - розтрату чужого майна, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчиненого по попередній змові групою осіб.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст.70, ч.3 ст.72 КК України, при призначенні покарання по сукупності злочинів, шляхом додавання призначених покарань, остаточно визначити засудженої Поливкіній К.А. до відбування покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки й штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, тобто в розмірі 1700 (тисяча сімсот) гривень, з позбавленням права займати посади, пов'язані з здійсненням організаційно-розпорядчих функцій у банківській сфері, строком на 2 (два) роки. У порядку ст.ст.75, 76, 77 КК України, звільнити засуджену Полівкіну К.А. від відбування основного призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, з випробуванням строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців, за умови не здійснення нею протягом зазначеного строку випробування нового злочину й виконання покладених на неї судом обов'язків.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок