Ротаєнко Надія Миколаївна / Rotaienko Nadiia Mykolaivna

 
Ім'я:Ротаєнко Надія Миколаївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Звенигородське відділення № 2970 ВАТ «Державний ощадний банк України»; головний бухгалтер
Статті кодексів:КК України: 191 3 , ч. 3 ст. 362 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2013-01-23
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно; складання службовою особою завідомо неправдивих документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих даних; несанкціонована зміна інформації, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах чи комп’ютерних мережах, вчинена особою, яка має право доступу до неї, повторно.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 5 ст. 74, ст. 49 КК України звільнити Ротаєнко Н.М. від призначеного покарання за ч. 1 ст. 366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності. На підставі ст. 70 КК України остаточне покарання Ротаєнко Н.М. за сукупністю злочинів визначити шляхом часткового складання покарань у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати матеріально-відповідальні посади строком на 2 роки 2 місяці. Відповідно до умов укладеної угоди про визнання винуватості на підставі ст. 75 КК України звільнити Ротаєнко Н.М. від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком 3 роки. Згідно ст. 76 КК України покласти на засуджену Ротаєнко Н.М. обов’язки протягом іспитового строку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінальну-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок