Рибак Любов Геннадіївна / Rybak Liubov Hennadiivna

 
Ім'я:Рибак Любов Геннадіївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:військова частина А1232; бухгалтер фінансово-економічної служби
Статті кодексів:КК України: 191 5 , ч. 2 ст. 200 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-12-19
Склад корупційного правопорушення:Рибак Л. Г. будучи військовою службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, з корисливих мотивів, діючи у складі організованої злочинної групи спільно заволоділа та привласнила державні грошові кошти та підробка документів на переказ, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб; та вчинила службове підроблення, яке полягало у внесенні завідомо неправдивих відомостей в офіційні документи, складанні і видачі завідомо неправдивих документів, інше підроблення документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст., ст. 70, 72 КК України остаточну міру покарання Рибак Л. Г. призначити шляхом часткового складання призначених покарань у вигляді 5-ти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з здійсненням бухгалтерського обліку та обліку товаро-матеріальних цінностей строком на три роки, штрафу в розмірі 85000 грн., який виконувати самостійно. По ч. 3 ст. 209 КК України РИБАК Л. Г. виправдати за відсутністю в її діях складу даного злочину.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок