Сапьянов Олександр Миколайович / Sapianov Oleksandr Mykolaiovych

 
Ім'я:Сапьянов Олександр Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ НВФ «ЮСА-Інтерстройсервіс»; Директор
Статті кодексів:КК України: 27 5 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-12-27
Склад корупційного правопорушення:Пособництво в умисному з корисливих спонукань, використанні службовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу
Вид покарання (стягнення):Сапьянову О.М. призначити покарання по ч.5 ст.27, ч.3 ст.364 КК України з виді 5 (п'яти) років позбавлення волі без позбавлення права займати керівні посади. На підставі ст.75 КК України від призначеного покарання засудженого Сапьянова А.Н. звільнити, якщо він протягом 3 (трьох) років випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає всі покладені на нього зобов'язання. На підставі ст. 76 КК України зобов'язати Сапьянова О.М. повідомляти орган кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання й роботи, не виїжджати на постійне місце проживання за межі України без узгодження із цими органами, бути на реєстрацію в зазначені орган КВІ.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок