Савченко Валентин Миколайович / Savchenko Valentyn Mykolaiovych

 
Ім'я:Савченко Валентин Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 190 ч. 2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень
Дата судового рішення:2011-10-31
Номер судового рішення:
1-177/11
Склад корупційного правопорушення:Савченко В.М., являючись службовою особою склав та видав завідомо неправдиві офіційні документи, а також вчинив дії, які явно виходять за межі наданих прав та повноважень, крім того своїми умисними діями, які виразилися у зловживанні владою та службовими повноваженнями, тобто умисному, з корисливих мотивів, використанні працівником правоохоронного органу владою та зловживанні своїм службовим становищем всупереч інтересам служби, що заподіяло істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам у вигляді підриву авторитету, престижу та дискредитації правоохоронного органу - міліції, вчинив зловживання владою та службовим становищем, а також він своїми умисними діями, які виразилися в заволодінні чужим майном шляхом обману, що завдало значної шкоди потерпілому, вчинив шахрайство.
Вид покарання (стягнення):За ч. 2 ст. 190 КК України на два роки позбавлення волі; за ч. 3 ст. 364 КК України на п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки та з позбавленням відповідно до статті 77 КК України спеціального звання –майор міліції на підставі ст. 54 КК України; за ч. 1 ст. 365 КК України на три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на 1 рік; за ч. 1 ст. 366 КК України на три роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на 1 рік. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів остаточне покарання визначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на три роки з позбавленням відповідно до статті 77 КК України спеціального звання –майор міліції на підставі ст. 54 КК України. На підставі ч. 1 ст. 75 КК України звільнити засудженого Савченка В.М. від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на три роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок