Шестакова Юлія Валеріївна / Shestakova Yuliia Valeriivna

 
Ім'я:Шестакова Юлія Валеріївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Статті кодексів:КК України: 15 ч.2; 27 ч.4; 185 ч.2, ч.3; 186 ч.2; 190 ч.2; 301 ч.2; 309 ч.1, ч.2, 389 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2011-11-28
Склад корупційного правопорушення:Закінчений замах на підбурювання до дачі хабара; шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою, вчинене повторно; незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинене повторно; ухилення від відбування громадських робіт особою, засудженою до цього покарання; таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло, вчинене повторно; відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно; зберігання з метою збуту, а також збут і розповсюдження кіно-та відеопродукції порнографічного характеру.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.4 ст.70 КК України остаточне покарання за сукупністю злочинів визначити у вигляді 4 років позбавлення волі. На підставі ст.71 КК України частково приєднати невідбуте покарання за вироком Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 28.04.2011 року -1 місяць позбавлення волі і остаточне покарання до відбування визначити у вигляді 4 років 1 місяця позбавлення волі.
Запис №2
Статті кодексів:КК України: 190 2 ст.ст. 185 ч.2, 185 ч.3, 301 ч.2, 309 ч.1, 309 ч.2, 389 ч.2, 15 ч.2, 27 ч.4 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2012-06-21
Склад корупційного правопорушення:Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинено повторно; заволодіння шахрайським шляхом майна Федорова - шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою, вчинено повторно; таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинено повторно; незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинено повторно; замах підбурювання Струтинской Е.С. до дачі хабару - по ст.ст.15 ч.2, 27 ч.4, 369 ч.1 КК України за ознаками: закінчений замах на підбурювання до дачі хабара; присвоєння шахрайським шляхом коштів Струтинской Е.С. - по ст.190 ч.2 КК України за ознаками: шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою, зроблене повторно; таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинено повторно; таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинено повторно; незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинено повторно; таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинено повторно; таємне викрадення чужого майна (крадіжка), з'єднане із проникненням у житло, вчинено повторно; шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою, вчинено повторно; зберігання з метою збуту, а також збут і поширення кіно- і відеопродукції порнографічного характеру; незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинено повторно.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 ч.1 КК України визначити Шестаковій Ю.В. покарання по даних злочинах шляхом поглинання менш суворих покарань більш суворим у вигляді двох років позбавлення волі. На підставі ст.70 ч.4 КК України за правилами призначення покарання по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворого, призначеним вироком Орджонікідзевського районного суду м.Запоріжжя від 18.05.2011р., призначити засудженій покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок