Склонна Наталія Василівна / Sklonna Nataliia Vasylivna

 
Ім'я:Склонна Наталія Василівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Летичівська районна рада Хмельницького області; заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами
Статті кодексів:КК України: 15 2 КК України. Замах на злочин; ч.5 ст.27 КК України. Види співучасників;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2015-02-06
Склад корупційного правопорушення:Пособництво і в закінчений замах на одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара в особливо великому розмірі, за виконання в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої влади та службового становища, за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення):Покарання із застосуванням ч.ч.1,2 ст. 69 КК України у виді 4 (чотирьох) років позбавлення волі, без позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов’язків та без конфіскації майна. На підставі ст. 54 КК України позбавити Склонну Н.В. 9 рангу та 5 категорії державного службовця.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок