Старостюк Олексій Юрійович / Starostiuk Oleksii Yuriiovych

 
Ім'я:Старостюк Олексій Юрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Ленінська районна в м. Донецьку Рада; Голова
Статті кодексів:КК України: 190 4 , ст.15 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-10-29
Склад корупційного правопорушення:Навмисні дії, що виразилися в зловживанні владою й службовим становищем, тобто з корисливих спонукань, використання посадовою особою влади й службового становища, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам і інтересам окремих громадян, що спричинило тяжкі наслідки й навмисні дії, що виразилися в закінченому замаху на заволодіння чужим майном в особливо великому розмірі шляхом обману й зловживання довірою по попередній змові групою осіб.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч/ч 1,3 ст. 70 КК України, Старостюку Олексію Юрійовичу остаточно призначити покарання по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно –господарськими функціями строком на два роки без конфіскації майна. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України Старостюка Олексія Юрійовича звільнити від відбування основного покаранні з випробуванням строком на три роки, зобов'язавши не виїжджати на інше постійне місце проживання за межі України без дозволу органа кримінально-виконавчої інспекції, негайно повідомляти цей орган про зміну місця проживання або роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок