Турський Іван Іванович / Turskyi Ivan Ivanovych

 
Ім'я:Турський Іван Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Кримський інститут інформаційно-поліграфічних технологій Української академії печатки; директор
Статті кодексів:КК України: 191 3 , ч.1 ст. 209 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-06-15
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем,вчинене повторно; легалізація (відмивання) коштів, отриманих злочинним шляхом; складання посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити Турському І.І. остаточне покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади в підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, пов'язані з організаційно-розпорядчими, адміністративно-господарськими функціями строком на 3 роки. У силу ст.75 КК України звільнити Турського Івана Івановича від відбування призначеного основного покарання з випробуванням на 3 (три) роки. Додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати керівні посади в підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, пов'язані з організаційно-розпорядчими, адміністративно-господарськими функціями строком на три роки підлягає реальному виконанню.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок