Зуєва Любов Іванівна / Zuieva Liubov Ivanivna

 
Ім'я:Зуєва Любов Іванівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПАТ «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ»(Філія - МАКІЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ № 3292); завідуюча територіально відокремлених безбалансових відділень
Статті кодексів:КК України: 191 3 , ст. 362 ч. 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-08-15
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою службовим становищем, вчиненим повторно, а також вина несанкціонована зміна інформації, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах і зберігається на носіях такої інформації, повторно, особою, яка має право доступу до такої інформації, а також внесення в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей, підробка, складання та видача завідомо неправдивих офіційних документів
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом часткового складання призначених основних і додаткових покарань Зуєвій Любов Іванівні, визначити остаточне покарання у вигляді 3 (трьох) років 6 (шести місяців) позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з обліком, зберіганням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями строком на 2 (два) роки і штрафу в дохід держави у розмірі 1700 (одна тисяча сімсот) гривень. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити Зуєву Любов Іванівну від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо вона протягом 3 (трьох) років визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок