Депутати неправомірно виділили землі чиновнику, який попався на хабарі?

 
18.04.2016
Під час засідання регламентної комісії міської ради у п'ятницю, депутати обговорили питання законності ухвалення рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою по вулиці Кобринській, що було прийнято ще 25 лютого поточного року.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Зокрема, на початку засідання перед присутніми виступив очільник комісії Юрій Гамалій, який повідомив, що на сесійному засідання 25 лютого депутати Канівської міської ради ухвалили, на його думку, неправомірне рішення.

За словами народного обранця, депутати прийняли рішення «Про надання на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Мироненку Д.О.», відповідно до якого, дозволили вищезгаданому громадянину розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 629 кв.м. по вулиці Кобринська, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд присадибної ділянки, для передачі у власність за рахунок земель Канівської міської ради.

Однак, по даним Юрія Андрійовича, у межах цієї земельної ділянки знаходиться зона санітарної охорони свердловини. На відповідній території на законодавчому рівні забороняється проведення будь-яких робіт, але наразі там знаходиться капітальний паркан на бетонній основі та оброблена земля, констатував він.

Відтак, голова регламентної комісії зауважив, що ухвалення відповідного рішення – це пряме порушення законодавства і, на жаль, депутати пішли на це порушення.

З огляду на це, Юрій Гамалій запропонував два можливі варіанти розвитку подій: винести на сесію внесення змін до рішення та звернення до правоохоронних органів із вимогою притягнення до відповідальності.

Ще один присутній на засіданні комісії депутат від Радикальної партії Руслан Шишка повідомив, що відповідно до законодавства, на частину земельної ділянки можна накласти сервітут.

Проте, секретар міської ради Сергій Ткаченко зауважив, що наразі ця свердловина не діюча і запропонував спільно із земельною комісією виїхати на місце.

У відповідь на це, Юрій Гамалій наголосив, що немає значення діюча свердловина чи ні, у будь-якому випадку є санітарна зона. Крім того, він підкреслив, що наразі досі не отримав відповіді від міського голови та очільника земельної комісії по цьому питанню, хоча листи були направлені ще 21 березня.

Відтак, у підсумку, члени депутатської комісії вирішили, що озвучене питання потрібно розглянути додатково на земельній комісії, щоб уникнути ухвалення помилкового рішення.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що Служба безпеки України задокументувала факт вимагання понад 190 тисяч доларів США у приватного підприємця в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитром Мироненком. Зокрема, співробітники спецслужби затримали залученого керівником Держгеокадастру посередника в центрі Черкас у власному автомобілі під час отримання частини хабара у розмірі сімдесят тисяч американських доларів.
Посилання:http://kanos.com.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок