“Про Мироненка мова тоді взагалі не йшла”, – підозрюваний у хабарництві чиновник залишився на посаді

 
05.05.2016
Дмитро Мироненко продовжує виконувати обов’язки начальника головного управління Держгеокадастру в Черкаській області.

Про це виданню Інфоміст повідомили в прес-службі відомства.

Нагадаємо, в березні цього року правоохоронці задокументували факт вимагання чиновником понад сто дев’яносто тисяч доларів США у приватного підприємця. На таку суму посадовець оцінив позитивне рішення щодо надання в довгострокову оренду 485 гектарів землі для сільгоспробіт.

Невдовзі з’явилася інформація, що викритим у хабарництві високопосадовцем-“земельником” є Дмитро Мироненко. Наразі чиновник не відсторонений від посади і звітує про виділення земель АТОвцям.

У прес-службі ГУ Держгеокадастру заперечують факт причетності Мироненка до “хабарної історії”.

– Тоді затримали якихось осіб, посередників. Вони могли вказати на кого завгодно. Про Мироненка тоді мова навіть не йшла, – каже прес-секретар відомства Надія Білоус.

Нагадаємо, із січня 2016 року обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області виконує Дмитро Мироненко. До цього він вже керував відомством у період з травня 2014 по лютий 2015.
Посилання:http://infomist.ck.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок