Черкаське СБУ та прокуратура “нафейкали” про хабар керівника Держгеокадастру?

 

05.05.2016

Початок весни у Черкасах цьогоріч був надзвичайно “урожайним” на затримання хабарників. П’ятизначні суми у “американських гривнях” вражали, та й посади “колядників” були не менш сенсаційними.

Так, як повідомило обласне управління СБУ наприкінці березня, один із керівників Держгеокадастру у Черкаській області вимагав у приватного підприємця 190 тисяч доларів хабара за позитивне рішення щодо надання в оренду земель для сільгоспробіт. Інформація широко розійшлась у місцевих засобах масової інформації, і ось деякі вже стали називати прізвище хабарника – це не хто інший, як сам в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитро Мироненко!

По районах заворушились скривджені земельниками підприємці, які не один рік криком кричать, що з них беруть по 350 доларів за оформлення одного гектара землі. Мовляв, нарешті обіцяне здіснюється, адже саме за це більше року тому Мироненка критикував сам голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, і обіцяв серйозний “розбір польотів”. Правда, згодом про проблему перестали гучно говорити, а пан Мироненко залишився при своїй посаді, і, перефразовуючи Юрія Олеговича, напевне, при своїх “фінінтересах”. Аж тут така новина!

Журналісти одразу кинулись допитуватись правоохоронців: а що тепер буде з Мироненком, а як розслідується справа? Однак ті після “розриву” інформаційної бомби ніби самі злякались, що зробили, і як води в рот понабирали. І справа пішла так, як колись відбувалось класичне “відмазування” високопосадовця від відповідальності: у скупенькому повідомленні, що з’явилось згодом, ніби між іншим зазначалось, що хабар брав не сам керівник, а через посередника, а потім і зовсім повна тиша, яка, за правилами “жанру”, мала тривати кілька місяців.

Та тут зі “сценарію” вибився Держгеокадасатр, днями розповсюдивши матеріал, як Мироненко “радісно” провів із працівниками чергову колегію, де “підбили підсумки роботи землевпорядної служби області за І півріччя 2016 року й зупинилися на найбільш нагальних питаннях, зокрема прискорення відкриття Поземельних книг, результати судових розглядів, здійснення моніторингу земель, які можна виділити учасникам АТО чи внести в перелік земельних ділянок для продажу прав оренди на аукціонах”. А ще на цій “засідачці” була присутня гостя зі столиці (чи не у якості “даху”?), представник Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Тетяна Кашталян.

То, виходить, черкаські СБУшники і прокурорські розповсюдили фейк? Бо якщо ні, то чому пан начальник сидить у своєму кріслі і вчить підлеглих правильно працювать? Чи, може, вже хтось із кимсь поділився? Сума хабаря справді ж була “достойна”, тож у “платоспроможності” того, хто його брав, ми не сумніваємось. Та й ніколи не чули, щоб за такі хабарі когось садили. За двісті- триста доларів – то так, то одразу! Як приклад, кілька років тому на хабарі у 57 тисяч доларів затримували попередника Мироненка Петра Гамана, утім, він досі спокійно ходить по магазинах Черкас…

Тетяна Воронцова
Посилання:http://dzvin.org http://archive.is
https://www.youtube.com http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок