В Уманському районі через витівки черкаського Держгеокадастру жителі села Ягубець перекрили трасу "Умань-Вінниця"

 
08.06.2016
У селі Ягубець, 388 пайовиків не можуть отримати власну землю. Місцеві жителі вже обстукали всі пороги геокадастру, але безрезультатно. Єдиним виходом для селян стало перекриття траси Умань-Вінниця.

Сьогодні, з Умані на Вінницю не дістатись. Як заявляють місцеві жителі, - так буде доти, поки їм не дадуть приватизувати землю підприємства «Ягубець».

«Спочатку питання приватизації ми підіймали мирним шляхом, але на сьогодні нам увірвався терпець. Усі сусідні села вже давно розприватизовані, і можуть користуватись землею. Якщо ж для нас єдиний спосіб отримати свою землю – це вийти на страйк, я готова перекривати трасу цілий день,» - коментує місцева жителька Лариса.

Страйкують активісти цивілізовано, пропускаючи автомобілі з маленькими дітьми, швидкі та рейсові автобуси. Але, як стверджує Костянтин Сидорук голова, правління колгоспним підприємством «Ягубець»: «Це тільки попереджувальний страйк, адже люди вже втомились бути заручниками бездіяльності геокадастру. Перекриваючи трасу, ми хочемо достукатись до місцевих органів влади. Якщо ж вони нас не почують, доведеться перейти до радикальніших дій.»
Посилання:http://vch-uman.in.ua
http://pro-vincia.com.ua

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок