Голова Тальнівської РДА та його підлеглі вперто порушують Закон

 
28.06.2016
Клименко В.П., який обіймає посаду голови районної виконавчої влади, не виконує основні закони України такі, як Конституція і ЗУ "Про доступ до публічної інформації".

Голова Тальнівскої РДА

На колективний інформаційний запит матеріалів Генерального плану м.Тальне повторно була отримана писанина, яка не має нічого спільного з чинним законодавством, і навіть для чогось була приплетена СБУ.

для чогось була приплетена СБУ

Останнє можна розцінювати як незграбну спробу колгоспно-ментовського (Клименко - колишній міліціонер) психологічного тиску. Сюди ж варто додати виклики запитувачів "на бесіду", потім підсиланням до них поліції для з'ясування осіб і місцезнаходження: начальнику поліції Голоті був спрямований якийсь папір, в котрому Клименко і голова райради Любомська (незрозуміло до чого тут голова райради - мабуть там вся будівля, замість роботи, стурбована цим елементарним запитом) просять з'ясувати, куди їм слати відповідь, тому що з деяких незрозумілих джерел їм стало відомо про перебування одного із запитувачів за кордоном. Останньою приходила якась тітка з РДА з криками "Астанавитесь!".

Мабуть такий "порядок" Клименко вичитав в ЗУ "Про доступ до публічної інформації".

Для довідки:
Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» матеріали генерального плану населеного пункту не можуть містити інформацію з обмеженим доступом та бути обмеженими в доступі.
Згідно Закону України від 27.03.2014 № 1170-VII гриф "Для службового користування" чи інші грифи, що передбачають обмеження доступу до документа або інформації в ньому, які були надані до набрання чинності Законом України "Про доступ до публічної інформації", крім грифів секретності, втрачають чинність, а відповідні документи підлягають розкриттю та наданню на запит, через один рік після набрання чинності цим Законом (тобто з 27.03.2015), якщо зазначені грифи не були переглянуті та підтверджені відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". Підтверджені ж для матеріалів генерального плану вони не могли бути згідно з вищезгаданою статтею Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок