Світлана Вовк та Микола Ладан можуть вийти на свободу під заставу у півмільйона та майже 5 млн грн

 
15.08.2016
Печерський районний суд м. Києва обрав запобіжні заходи для голови Свидівоцької сільської ради Світлани Вовк та її спільника, очільника громадської організації “Агенція антикорупційних реформ” Миколи Ладана, які погоріли на хабарі у майже 200 тис. доларів.

Для обох підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці із можливістю застави. Але якщо для Світлани Вовк сума застави складає 435 000 грн, то для Миколи Ладана - 4 582 455 грн.

Обох їх зобов’язали утримуватися від спілкування із депутатами та працівниками виконавчого комітету Свидівоцької сільської ради задля уникнення тиску на них. Також вони мають носити електронні браслети.

Окрім того, Миколі Ладану заборонили покидати без дозволу слідчого, прокурора або суду м. Черкаси. Зоя Вок у свою чергу лише має повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи.

Як вже раніше писалось, Світлану Вовк затримали поблизу сільської ради під час отримання частини хабара у сумі 170 тисяч американських доларів. Пізніше у приміщенні сільради були затримані обидва спільники.

Вони вимагали у місцевого підприємця 184 тисячі доларів США за виділення землі. На 6,5 гектарах земель громади, розташованих поруч з обласним центром, бізнесмен планував розпочати забудову.
Посилання:http://vycherpno.ck.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок