Скандал у черкаському Держгеокадастрі! За хабар в 1 млн. 236 тис . грн., "збитий" за продовження оренди землі в Христинівському районі, звільнено Азєра Мірзоєва

 
23.12.2015
Як стало відомо Провінції, 17 грудня виконуючий обов`язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Азєр Мірзоєв був звільнений з посади.

За непідтвердженою поки що інформацією, звільнення відбулося заднім числом. Причина усунення керівника черкаського Держгеокадастру - хабар у розмірі 1 236 918 грн. за видачу дозвільних документів щодо оренди землі., "збитий" заступником начальника ДП "Центр Державного земельного кадастру" [Мазуренко Іван Борисович], що безпосередньо підпорядковується начальнику Головного управління Держгеокадастру за продовження терміну оренди 70 га землі в Христинівському районі. Узятий під час отримання хабара працівник зізнався у скоєному та розкрив увесь корпупційний ланцюжок - кому й скільки грошей мало передаватися в Черкасах та Києві.

8 грудня посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Ухвалою суду від 10.12.2015 підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді застави на суму 964 600 грн. Хто вніс заставу - поки що невідомо.
Посилання:http://pro-vincia.com.ua

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок