Депутат-радикал схалтурив акцію, щоб зберегти землі і не платити хабарі

 

28.09.2016
Депутат-радикал Черкаської обласної ради влаштував показову акцію протесту, щоб зберегти контроль над землями, які обробляє і разом з тим не платити хабарі та не йти на земельний аукціон.

Мова йде про 188 га землі в адміністративних межах села Талалаївка, Христинівського району. Цей шматок землі обробляє ТОВ «Обрій» засновником якого є депутат Черкаської обласної ради від Радикальної партії Баштан Олег Васильович.

Фото з єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Ситуація стандартна і показова, - термін оренди на дану ділянку завершився, на земельний аукціон особливого бажання йти не має. Тож вирішили вдатися до схеми яку вже неодноразово пробували реалізовувати на Черкащині.

Для її реалізації необхідно знайти потрібну кількість працівників соціальної сфери, учасників АТО яким пообіцяти отримання землі у власність. Всі організаційні та юридичні витрати організатор схеми бере на себе, натомість учасники мають після успішної оборудки передати землю в оренду саме їх «благодетелю».

В рамках відстоювання передусім інтересів ТОВ «Обрій» сьогодні відбулася акція біля та в середині будівлі головного управління Держгеокадастру Черкаської області.

Майбутніх власників ділянок привезли до обласного начальства де ті вимагали наділення землі. А вся проблема в тому, що документи на отримання земельних ділянок по 2 га повернули майже повально. Формально через те що не було погодження місцевої сільської ради. Реально ж, як казали учасникі мітингу через вимоги хабарів у розмірі 300-400 дол. за га та через втручання народного депутата Антона Яценка який перешкоджає оформленню документів.

В результаті, учасники зібрання передали скаргу керівництву Держгеокадастру з вимого законного розгляду їх документів на отримання землі.

На фото колективна скарга. Примітним є те, що скаржники для звязку вказують юридичну адресу та телефон ТОВ "Обрій", що ще раз опосередковано підтверджує та вказує на організатора сьогоднішнього дійства "по відновленню справедливості".

Посилання:http://kropyva.ck.ua http://archive.is
http://dzvin.news http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок