ГУ Держземагентства у Черкаській обл. незаконно було надано під фермерське господарство 125 га в Лисянському районі

 
03.11.2016
Вищим спеціалізованим судом України поставлено крапку у справі за позовом колишнього прокурора Лисянського району до Головного управління Держземагенства у Черкаській області та фізичної особи, якій незаконно, без проведення земельних торгів, надано в оренду для ведення фермерського господарства земельні ділянки загальною площею 125 га та вартістю понад 3 млн. грн.

Накази Головного управління №ЧК/122880800:02:001/00001939 - №ЧК/122880800:02:001/00001948 датовані 29.01.2014 р. Станом на той час посаду начальника ГУ обіймав Гаман Петро Ілліч, а його заступником був Мироненко Дмитро Олександрович.

Землі в межах Боярської сільської ради Лисянського району Черкаської області Лобоцькому Павлу Вікторовичу були надані в оренду з порушенням норм чинного законодавства, а саме: частина земельних ділянок відносяться до земель історико-культурного призначення (зокрема ділянки з кадастровими номерами 7122880800:02:001:0322, 7122880800:02:001:0325) і надавалися в оренду без погодженням з управлінням культури, державна експертиза землевпорядної документації не проводилася, зміна цільового призначення земельних ділянок не була затверджена Кабінетом Міністрів України. Також земельні ділянки були надані в порушення Закону України «Про фермерське господарство», тобто надані до створення фермерського господарства. Крім цього, земельні ділянки надавалися не єдиним масивом, без погодження меж із суміжними землекористувачами.

У травні поточного року прокуратура області довела свою принципову позицію, згідно з якою незаконно передані земельні ділянки належить повернути державі. За апеляційною скаргою прокурора рішення суду першої інстанції про відмову в задоволенні позову скасовано та ухвалено нове рішення, яким позов задоволено.

Відповідач намагався оскаржити вказане рішення в суді касаційної інстанції, однак Вищий спеціалізований суд України касаційну скаргу відхилив.
Посилання:http://chk.gp.gov.ua http://archive.is
http://reyestr.court.gov.ua https://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок