Трасу Київ-Одеса заблокували селяни

 

04.11.2016

Дві години блокади і кілометрові затори з автомобілів в обидва боки. Під Уманню жителі сіл Ягубець та Родниківка сьогодні перекривали рух трасою Київ-Одеса. На це пішли, аби привернути увагу до проблеми, яка не вирішується вже 20 років - селяни не можуть отримати земельні паї.

Процес розпаювання майна колишнього радгоспу постійно відтягують посадовці обласного Держгеокадастру і місцеві чиновники, стверджують люди. І поки вони чекають, землю радгоспу - орендують фермери. Акцію протесту селяни назвали попереджувальною. Якщо землевпорядники і надалі ігноруватимуть їхні вимоги - пообіцяли повернутися надовго.

"З дев'яностих років усі навколишні села вже розпайовані, ми, люди, які працювали, не користуємося землею. З 12 року таки пішов процес приватизації, але з 12 року ми нічого не можемо добитися, бо коррумповані чиновники держгеокадастру не дають нам можливості отримати ці паї", - говорить Алла Олексюк, жителька Села Ягубець.

Посилання:http://vch-uman.in.ua http://archive.is
http://podrobnosti.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок