Черкаська РДА незаконно передала у власність 10 га земель водного фонду

 
25.11.2016
Розпорядженням голови Черкаської районної державної адміністрації від 21 вересня 2009 року № 323 незаконно надані у власність земельні ділянки (зокрема з кад. номерами 7124981500:01:001:1089, 7124981500:01:001:1090, 7124981500:01:001:1091) для ведення особистого селянського господарства, розташовані в адміністративних межах Будищенської сільської ради.

У ході розгляду апеляційної скарги прокуратурі області вдалося довести обґрунтованість позовних вимог щодо незаконності правочинів по набуттю у власність земельних ділянок водного фонду з частиною Вільшанської захисної дамби в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища площею майже 10 га, у листопаді поточного року ухвалою апеляційного суду Черкаської області рішення про задоволення позову прокуратури залишено в силі.

Нагадаємо, у 2015 році прокуратурою встановлено факт незаконної передачі Черкаською районною державною адміністрацією у власність окремим громадянам вказаних вище земельних ділянок. Розпорядження землею проведено з чисельними порушеннями чинного законодавства, без погоджень відповідних державних органів, всупереч існуючого порядку встановлення цільового призначення земельних ділянок.

За цих обставин прокуратура звернулася до суду з позовом до Черкаської районної державної адміністрації, реєстраційної служби районного управління юстиції та власників спірних земельних ділянок про визнання правочинів по їх набуттю незаконними та скасування.

Позов судом задоволено у квітні поточного року, однак не погодившись з позицією прокуратури, підтриманою судом, відповідачі оскаржили рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку.

Скарги відповідачів відхилено, рішення суду першої інстанції залишено без змін.
Посилання:http://chk.gp.gov.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок