Христинівською районною державною адміністрацією притиправно надано в оренду 108 га землі

 
28.11.2016
Земельні ділянки в адміністративних межах Зорянської сільської ради Христинівського району розпорядженням Христиніської районної державної адміністрації № 22 від 06.02.2007 року були передані в оренду особі (Білобров Сергій Миколайович 1960 р.н.), яка суб'єктом відповідних правовідносин бути не могла (на час укладення договору оренди не мала статусу підприємця), без розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, проведення державної експертизи землевпорядної документації та врахування періоду ротації основної сівозміни, а розмір орендної плати за земельну ділянку державної власності визначено без проведення грошової оцінки.

Факт незаконного надання у довгострокову оренду землі став підставою для звернення прокуратури до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки, скасування відповідного розпорядження Христинівської районної державної адміністрації та повернення землі у державну власність.

У листопаді поточного року апеляційним судом Черкаської області залишено в силі рішення суду першої інстанції щодо повернення у державну власність даних земельних ділянок загальною площею понад 108 га вартістю 2,7 млн. грн.

Відповідач усіляко намагався втримати право на незаконно одержані земельні ділянки та двічі оскаржував рішення суду першої інстанції, тож справа слухалася судами неодноразово.
Посилання:http://reyestr.court.gov.ua http://archive.is
http://chk.gp.gov.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок