Ні слова про хабарі та Мірзоєва... В ОДА пройшла підсумкова колегія черкаського Держгеокадастру

 
24.12.2015
Попри відсторонення з посади свого керівника, Азера Мірзоєва, на підсумковій колегії Держгеокадастру в Черкаській області, судячи з офіційного повідомлення, про неприємне намагалися не згадувати.

Наповнення Державного земельного кадастру достовірними даними, надання послуг державними земельними реєстраторами в ЦНАПах, запровадження онлайн-послуг, отримання земельних ділянок учасниками АТО – такі питання, зокрема, висвітлено на колегії Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області. Землевпорядники, проаналізувавши діяльність відомства в 2015 році, окреслили плани на наступний. У заході взяли участь керівники районних структурних підрозділів управління, заступник директора департаменту Державного земельного кадастру Держгеокадастру Ігор Славін, голова Городищенської районної ради й член колегії Інна Ус.

Результати роботи землевпорядної служби озвучив перший заступник начальника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області Сергій Шестаков: «Цього року запроваджено кілька нововведень, що дозволило зробили крок назустріч людям. Це впровадження онлайн-послуг, земельних аукціонів – найбільш прозорого механізму розпорядження землею, експерименту зі спрощеного оформлення земельних ділянок у два етапи, який реалізовуватиметься в нашій області наступного року. Важливим є відкриття інформації про власників земельних ділянок, що значно посилює контроль громадськості за використанням і обігом земель в Україні й підвищує прозорість у сфері земельних відносин».

За словами Сергія Шестакова, 2015-го року позитивно розглянуто майже 5 тис клопотань, зокрема видано близько 2 500 наказів про надання дозволів на розроблення проектів щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам, 1 500 наказів – про затвердження та передачу у власність земельних ділянок загальною площею 5,3 тис га. А також прийнято 1 195 наказів про виділення землі (всього 22 453 га) у власність і користування фізичним та юридичним особам для створення фермерських господарств.

Про якість надання адміністративних послуг детально доповіла начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольга Пазинич. Вона зупинилася на електронних послугах, які нещодавно запроваджено землевпорядною службою. На сьогодні майже 700 осіб скористалися онлайн-послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру», 97 осіб за допомогою електронного сервісу отримали витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.

Усього за рік у 26-ти Центрах надання адміністративних послуг області, в кожному з яких працює державний кадастровий реєстратор, прийнято 141,5 тис заяв, опрацьовано 140,4 тис (99,2%).

Ще одне з нагальних питань Держгеокадастру області – це виділення землі учасникам АТО та сім’ям загиблих воїнів. Як зазначила головний спеціаліст відділу використання та охорони земель Головного управління Людмила Пазинич, на Черкащині виявили бажання отримати земельні ділянки 1 743 учасники АТО. Наразі 515 із них уже мають у власності землю загальною площею більше 565 га. Фахівець назвала проблеми в пошуку ділянок для військових, зокрема брак землі в адмінмежах певних населених пунктів і відмова сільгосппідприємців погоджуватися на вилучення в них земельних ділянок для АТОвців.

Свою думку щодо цього висловила Інна Ус, зазначивши, що передача земель по 2 га у власність загрожує спустошенню місцевих бюджетів. Щоб детально обговорити це питання й знайти правильне рішення, Сергій Шестаков запропонував провести спільний захід із представниками місцевих органів самоврядування, керівниками районів і області та учасниками АТО.
Посилання:http://pro-vincia.com.ua

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок