Громадськість хоче дізнатись, звідки у земельного чиновника шикарний незадекларований будинок

 
17.01.2017
Черкаські атовці та активісти готують звернення до НАБУ, СБУ та прокуратури із вимогою розслідувати джерела появи незадекларованого майна у заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитра Мироненка.

У Держгеокадастрі області тривають ініційовані громадськістю перевірки щодо правомірності кадрових призначень на посади у земельних відомствах регіону. Паралельно, громадськість області вимагає перевірити ще й правомірність надання відмов учасникам АТО Черкащини у виділенні земельних ділянок. А також – джерел появи розкішного майна, не вказаного у декларації заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитра Мироненка, ні як його власність, ні як власність його родини.

Учасники громадської ради при ГУ Держгеокадастру, ліквідованої керівництвом після гучних «земельних» скандалів, вимагатимуть розслідування щодо виділення без дозвільних документів земельної ділянки у м. Канів, що «… розташована на території земель промислових та будівельних підприємств, зелених насаджень загального користування, санітарно-захисній зоні та захисній зоні свердловини» (цитата із листа начальника управління містобудування та архітектури Канівської міської ради). Згідно із Актом виїзного засідання комісії щодо проведення обстеження земельної ділянки по вулиці Кобринська від 18.05.2016 р., паркан, яким огороджено земельну ділянку, проходить за два метри від законсервованої свердловини.

заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

На відміну від чисельних земельних ділянок, власниками яких є пан Мироненко та його дружина, будинок, зведений по вул. Кобринського, офіційного власника не має. Пан Мироненко мешкає у канівській квартирі, власницею якої є його дружина. До речі, саме тому він і змушений витрачати шомісяця біля 8-9 тисяч гривень на пальне, аби дістатися до робочого місця у Черкасах, та ще біля 12 тисяч – на обслуговування лише однієї з двох автівок, якими користується. Для транспортних потреб пан Мироненко використовує і водія, офіційних джерел оплати праці якого громадським активістам виявити не вдалося.

Такий високий рівень життя одного із черкаських чиновників є більш ніж дивним – при офіційно задекларованих доходах держслужбовця (отриманих за основним місцем роботи) – 75826 грн. на рік (згідно декларації за 2015 р.), та при вдвічі меншій зарплаті дружини-вчительки.
Посилання:http://v4asno.com http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок