ГУ Держгеокадастру у Черкаській області чомусь приховує перелік імен осіб, які обіймають посади в структурі організації [Документ]

 
25.01.2017
На запит надати інформацію про структуру Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області із зазначенням всіх посад, ПІБ осіб, що їх обіймають, та дат відповідних наказів про призначення була отримана неправомірна відмова в наданні інформації.

20 січня 2017 року (згідно відтиску печатки поштового відділення зв'язку на конверті) на вищевказаний запит було надано відповідь, в якій зазначено, що запитувана інформація нібито розміщена на сайті cherkaska.land.gov.ua.

Для довідки: Відповідно до статті 22 Закону "Про доступ до публічної інформації" відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації, що тягне за собою адміністративну відповідальність для посадових осіб у розмірі від 25 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян згідно статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

неправомірна відмова в наданні інформації

Тільки 24 січня на сайті Головного управління з'явилася публікація з організаційною структурою (archive.is/ewvjp), яка в будь-якому випадку не задовольняє вимогам запитуваної інформації, оскільки не містить переліку імен осіб, які займають відповідні посади, та дат наказів про призначення.

http://archive.is/ewvjp

Неправомірна відповідь на запит була надана в.о. начальника Головного управління Залогою Ольгою Володимирівною, а складена начальником відділу кадрової політики Михайленком Олегом Анатолійовичем та екс-в.о. начальника ГУ Сіроштан Оксаною Миколаївною.

Розпочата відповідна процедура оскарження неправомірних дій суб'єкта владних повноважень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок